Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle)

+2
The One
Admin
6 posters

 :: Klubi :: Lahingud

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Go down

Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle) Empty Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle)

Postitamine  Admin Kolm Juun 17, 2009 4:10 am

Et mida siis kaasa võtta lahingutele?
Kõik alljärgnevas listis pole kohustuslik, kuid siiski sinu enese tervise ja heaolu huvides soovitame võtta kaasa kõik mis all nimetatud. Kindlasti tutvu enne ka reeglite ja tingimustega.

1) Kaitseprillid või võrkmask
2) Relv ja kuulid
3) Söök ja jook
4) Kaitsevärvuses riietus
5) Kaitsmed mida pead vajalikuks
6) Esmaabitarbed (plaastrid, puhastusvahendid jne.)
7) Nägu kaitsev suusamask
8) Saapad
9) Müts või kiiver
10) Kindad
11) Köied ja nöörid
12) Taskulamp
13) Täislaetud aku
14) Rakmed, taktikalised vestid, kabuurid
15) HEA TUJU!

Kui sul on midagi lisada siis postita julgelt!


Viimati muutis seda Admin (Laup Märts 13, 2010 8:21 pm). Kokku muudetud 5 korda
Admin
Admin
Kapten

Postituste arv : 629
Punkte : 6387
Liitumis kuupäev : 17/06/2009
Vanus : 30
Asukoht : Haapsalu

Tagasi üles Go down

Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle) Empty Re: Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle)

Postitamine  The One Kolm Juun 17, 2009 2:48 pm

kas riietus peab just kaitsevärvides olema
The One
The One
Vanemveebel

Postituste arv : 258
Punkte : 5745
Liitumis kuupäev : 17/06/2009
Vanus : 29
Asukoht : Haapsalu

Tagasi üles Go down

Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle) Empty Re: Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle)

Postitamine  Admin Kolm Juun 17, 2009 4:41 pm

Hea oleks ning pealegi pidi sellises värvuses riideid müüdama Edusammus ja ma usun et kui kaltsukates tuhnid leiad ka. See on soovitatav, sest muidu on sul endal (ropp sõna).
Admin
Admin
Kapten

Postituste arv : 629
Punkte : 6387
Liitumis kuupäev : 17/06/2009
Vanus : 30
Asukoht : Haapsalu

Tagasi üles Go down

Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle) Empty Re: Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle)

Postitamine  Admin Kolm Juun 17, 2009 8:34 pm

Kaitseprille saab osta ABC Ehitusmarketist 33.- eest.
Suusamaski saab samast poest osta 69.- eest.
Relva kohta ei oska midagi öelda, aga et G&G Armanent on väga hea firma ja selle firma relvi soovitan.
Kuulide kohta, ärge oske neid mida müüakse Kastani poes. Need on sitad. Jäävad püstolitorru kinni ning nad üldse pole eriti ümmargused ning nad on 0,12g'sed. 0,20g on kõige keskmine. Kuulid tellige kuskilt. Näiteks: http://www.relvad.ee
Kaitsevärvuses riietust saate osta Edusammust (säästu marketi kõrval) või Turult (ka kohe seal samas).
Kui kiivrit soovid siis selle kohta ei oska ma midagi öelda. Tallinnast ehk leiad mõnest poest.
Müts ja kindad, võta mustad sõrmkindad ja mingi müts mis katab pea ära, pole vaja kui suusamask on.
Saapad saate jalatsipoodidest osta.
Kui oled huvitatud ka küünarnuki, sääre ja põlvekaitsmetest siis küünarnuki kaitsmeteks kõlbavad rulluisukaitsmed kah. Põlvekateks soovitan apteegist osta põlvesidemed patjadega. Maksavad maksimum 100.-, minuteada alla 100.-, aga ma ostsin enda omad 2 aastat tagasi. Säärekaitsmed ostsin Sportlandist (jalgpalli omad).
Admin
Admin
Kapten

Postituste arv : 629
Punkte : 6387
Liitumis kuupäev : 17/06/2009
Vanus : 30
Asukoht : Haapsalu

Tagasi üles Go down

Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle) Empty Re: Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle)

Postitamine  hallfighter Nelj Juun 18, 2009 12:02 am

hallfighter
hallfighter
Vanemveebel

Postituste arv : 294
Punkte : 5783
Liitumis kuupäev : 17/06/2009
Vanus : 29
Asukoht : Haapsalu

Tagasi üles Go down

Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle) Empty Re: Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle)

Postitamine  Admin Nelj Juun 18, 2009 12:41 am

Saab küll, spetsiaalselt Airsofti jaoks küll mõeldud, aga see-eest algajana piisab ka 33.- prillidest ma arvan. Nad peavad kuulidele vastu ning esialgu pole mõtet küll 120.- prillidele näiteks raisata, aga kui raha on siis laske käia. Õnnelik
Admin
Admin
Kapten

Postituste arv : 629
Punkte : 6387
Liitumis kuupäev : 17/06/2009
Vanus : 30
Asukoht : Haapsalu

Tagasi üles Go down

Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle) Empty Re: Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle)

Postitamine  Admin Nelj Sept 24, 2009 2:30 am

http://www.sodur.com/foorum/viewforum.php?f=25

Väga huvitav paik. Siit võib leida väga head laigulist kraami, rakmeid, saapaid ja muud sellist.
Admin
Admin
Kapten

Postituste arv : 629
Punkte : 6387
Liitumis kuupäev : 17/06/2009
Vanus : 30
Asukoht : Haapsalu

Tagasi üles Go down

Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle) Empty Re: Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle)

Postitamine  Markus Teis Okt 13, 2009 3:36 am

et võiks teha camo või siis black riietuse kohustulikuks. ei tahaks enam näha siniseid teksasid ja muud sellist jama;)
Markus
Markus
Staabiveebel

Postituste arv : 309
Punkte : 5685
Liitumis kuupäev : 13/10/2009
Vanus : 30
Asukoht : Uuemõisa

Tagasi üles Go down

Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle) Empty Re: Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle)

Postitamine  Admin Teis Okt 13, 2009 3:41 am

Aga kui keegi siiski tuleb mitte camo/musta riietusega. Mis tooga juhtub siis? Aupauk ja kojusaatmine? Naerunägu Või aupauk ning järgmine kord peab olema või tuleb mega aupauk? Naerunägu Ei oska küll midagi asjalikku välja pakkuda. Aga on küll väga hea idee muuta camo/must kohustuslikuks. Naeratus Talvel siis tuleks sinna listi ka valge.
Admin
Admin
Kapten

Postituste arv : 629
Punkte : 6387
Liitumis kuupäev : 17/06/2009
Vanus : 30
Asukoht : Haapsalu

Tagasi üles Go down

Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle) Empty Re: Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle)

Postitamine  Külaline Teis Okt 13, 2009 8:15 pm

Ostaks camo riituse, aga kuskil pole minu suurusega Naer ja ei taha praegu 1700.- ka vormi alla panna, tahaks ennem relva ära osta

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle) Empty Re: Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle)

Postitamine  Admin Teis Okt 13, 2009 10:55 pm

Selles on sul jah õigus, relv on hetkel prioriteet, aga pmst. mul on ka see laiguline jakk ju mingi suht suur ikka. Naerunägu
Admin
Admin
Kapten

Postituste arv : 629
Punkte : 6387
Liitumis kuupäev : 17/06/2009
Vanus : 30
Asukoht : Haapsalu

Tagasi üles Go down

Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle) Empty Re: Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle)

Postitamine  Külaline Kolm Okt 14, 2009 12:23 am

No eks ma vaatan. Kui laupäeval turul käisin, siis üks ütles, et järgmine nädal tuleb uut kaupa. Eks ma, siis mingi päev lähen vaatan uuesti kas on midagi tulnud

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle) Empty Re: Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle)

Postitamine  Markus Kolm Okt 14, 2009 12:57 am

oled sa üldse Henri otsinud? Toome näiteks mu venna. Ta käis korra pealinnas, käis läbi paar põhilisemat poodi ja kahe tunniga oli tal uue USA camo täis vorm(145cm) olemas. Kokku maksis ta selle eest 600eeku, antudjuhul oli poeks oli Laagri maksimarketis asuv militaar varustuse pood. Ma arvan et kui sa vähegi viitsiksid siis sa leiaks kerge vaevaga endale korrliku ja sobiva vormi.
Markus
Markus
Staabiveebel

Postituste arv : 309
Punkte : 5685
Liitumis kuupäev : 13/10/2009
Vanus : 30
Asukoht : Uuemõisa

Tagasi üles Go down

Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle) Empty Re: Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle)

Postitamine  Külaline Kolm Okt 14, 2009 1:08 am

No Tallinast ma pole veel otsinud, aga Haapsalust küll

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle) Empty Re: Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle)

Postitamine  Markus Kolm Okt 14, 2009 1:27 am

haapsalus ei olegi kohtigi kus selliseid asju müüa. Edusamm müüd küll laigulisi asju aga neid ei saa veel juu vormiks nimetada. muidugi mine tallinna või otsi netist.
Markus
Markus
Staabiveebel

Postituste arv : 309
Punkte : 5685
Liitumis kuupäev : 13/10/2009
Vanus : 30
Asukoht : Uuemõisa

Tagasi üles Go down

Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle) Empty Re: Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle)

Postitamine  Külaline Kolm Okt 14, 2009 1:59 am

Vaatan võibolla läheb laupäeval tlna, otsin netis kõik võimalikud poed üles ja, siis vormi otsima

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle) Empty Re: Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle)

Postitamine  Külaline Laup Okt 24, 2009 4:17 pm

muidu edusammas myyakse head vesti yks on naq suvel pilliroos hea või heinas ja teine on siuke metsavariant ja see oli mingi 350 krooni vist:P.täita hea,palju taskuid ja värki/soovitan!!

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle) Empty Re: Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle)

Postitamine  militarydude94 Teis Okt 27, 2009 12:02 am

klge mul tekkis üks küsimus. Kas te kasutate raadiosaatjaid ka we ja kas see peab ka olemas olema?
militarydude94
militarydude94
Nooremveebel

Postituste arv : 168
Punkte : 5494
Liitumis kuupäev : 22/10/2009
Vanus : 29
Asukoht : Tallinn

https://www.youtube.com/user/softbreeze941

Tagasi üles Go down

Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle) Empty Re: Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle)

Postitamine  hallfighter Teis Okt 27, 2009 12:17 am

Pooltel mängijatel on need olemas aga ei ole kohustuslikud vaid soovituslikud.
hallfighter
hallfighter
Vanemveebel

Postituste arv : 294
Punkte : 5783
Liitumis kuupäev : 17/06/2009
Vanus : 29
Asukoht : Haapsalu

Tagasi üles Go down

Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle) Empty Re: Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle)

Postitamine  militarydude94 Teis Okt 27, 2009 12:20 am

okay
militarydude94
militarydude94
Nooremveebel

Postituste arv : 168
Punkte : 5494
Liitumis kuupäev : 22/10/2009
Vanus : 29
Asukoht : Tallinn

https://www.youtube.com/user/softbreeze941

Tagasi üles Go down

Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle) Empty Re: Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle)

Postitamine  militarydude94 Teis Okt 27, 2009 12:33 am

Aga siit veel üks väga loll küsimus Naerunägu kui ma tuleks sinna bussiga või läheks männikule mängima, siis kas riided on kohe seljas ja kiivrite ning rakmete jaoks on mingi eraldi kilekas/seljakott? Ning kas teil kõigil on relvade jaoks ostetud relva kotid? Naerunägu
militarydude94
militarydude94
Nooremveebel

Postituste arv : 168
Punkte : 5494
Liitumis kuupäev : 22/10/2009
Vanus : 29
Asukoht : Tallinn

https://www.youtube.com/user/softbreeze941

Tagasi üles Go down

Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle) Empty Re: Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle)

Postitamine  Külaline Teis Okt 27, 2009 12:46 am

relvakotte ja asju enamasti veel kõigil pole,tegelikul ainult yhel on:D,aga meie tulema tavaliselt ainult seljakotiga,või nagu osad tulevad siis spordikotiga,kuhu mahuvad ilusti asjad ära:)

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle) Empty Re: Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle)

Postitamine  hallfighter Teis Okt 27, 2009 12:50 am

Kui sa männikule lähed siis võivad sul isegi riided seljas olla ja rakmed ja siuksed asjad kusgil kotis või nii. Aga kui pikemalt hakkad siia tulema siis võid riided ja asjad kõik spordikotti toppida. Aga kui tahad võivad ka seljas olla. Ja mina olen see ainuke kellel relvakott on Naerunägu Aga see igati kasulik asi.
hallfighter
hallfighter
Vanemveebel

Postituste arv : 294
Punkte : 5783
Liitumis kuupäev : 17/06/2009
Vanus : 29
Asukoht : Haapsalu

Tagasi üles Go down

Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle) Empty Re: Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle)

Postitamine  militarydude94 Teis Okt 27, 2009 1:01 am

mul see jama, et mu M4 ei mahu ühtegi kotti Väga kurb aga kellelgi teist on G&G GR16 CARBINE BLOWBACK COMBO, kuidas tema relva kannab? Või tegelt ma saaks ju kidra kotis ka kanda Naerunägu
militarydude94
militarydude94
Nooremveebel

Postituste arv : 168
Punkte : 5494
Liitumis kuupäev : 22/10/2009
Vanus : 29
Asukoht : Tallinn

https://www.youtube.com/user/softbreeze941

Tagasi üles Go down

Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle) Empty Re: Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle)

Postitamine  hallfighter Teis Okt 27, 2009 1:05 am

Mul see relv ongi ja kannan enda relva vot selles kotis http://www.relvad.ee/shop/product_info.php?cPath=68&products_id=788
Sellel tegelt rihmad ka olemas taga, et saad kanda seda nagu seljakotti. Naeratus
hallfighter
hallfighter
Vanemveebel

Postituste arv : 294
Punkte : 5783
Liitumis kuupäev : 17/06/2009
Vanus : 29
Asukoht : Haapsalu

Tagasi üles Go down

Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle) Empty Re: Varustus (vaata enne lahinguid uuesti üle)

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2 1, 2  Next

Tagasi üles

- Similar topics

 :: Klubi :: Lahingud

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele