Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Huvitatud klubiga liitumisest!

2 posters

 :: Klubi :: Klubi

Go down

Huvitatud klubiga liitumisest! Empty Huvitatud klubiga liitumisest!

Postitamine  Külaline Püh Märts 28, 2010 2:15 am

Tere!

Nimeks Jaan ja tahaks hakata airsoftiga tegelema. Endal kodu Tallinnas pääsküla kandis ja hakkasin siis nettis ringi otsima airsofti võimaluste jaoks Tallinna kandis ja niimodi leidsin siis teie klubi. Vaatasin youtube'ist mõningaid teie videosi kah ja vaatasin, et päris vinge värk! Naer Ise olen muidu täitsa n00b ja olen aind korra airsofti mänginud Inglismaal.

Niisiis tahaks küsida et kuidas klubiga liitumine ikka käib, kus mängite ja palju maksab??

NB! Olen praegu Ungaris ja saan hakata päriselt tegelema alles juulikuu alguses siis kui eestisse jõuan tagasi. Aga miski ei ole kindel ja muudatused võivad toimuda!

Siis ostan rakmed ja kõik varustuse ja püssi kah. Plaanis mul !shotgun! Saatan kuna suur AEG fänn ei ole ja ei tahaks eriti patareidel sõltuda kuigi tean et millalgi ikka peab mingi AEG ära ostma. Olen ärevil et vastust saada ja teada, et kuidas see asi siin ikka käib!
Terviseks

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Huvitatud klubiga liitumisest! Empty Re: Huvitatud klubiga liitumisest!

Postitamine  Admin Püh Märts 28, 2010 3:31 am

Kui aus olla siis meil mingit liikmevärki erilist justkui tegelt ei ole. Oleme lihtsalt punt, kes käib koos Haapsalus airsofti mängimas, vahest käime ka Haapsalust väljas.

Meiega mängima võib julgelt tulla ning noh ma ei oskagi midagi muud nüüd öelda.

Kui vana oled muidu?
Admin
Admin
Kapten

Postituste arv : 629
Punkte : 6394
Liitumis kuupäev : 17/06/2009
Vanus : 30
Asukoht : Haapsalu

Tagasi üles Go down

Huvitatud klubiga liitumisest! Empty Vanus

Postitamine  Külaline Püh Märts 28, 2010 4:02 am

saan 12 juuni 15, kus te muidu mängite?

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Huvitatud klubiga liitumisest! Empty Re: Huvitatud klubiga liitumisest!

Postitamine  Admin Püh Märts 28, 2010 4:14 am

Carnie kirjutas:saan 12 juuni 15, kus te muidu mängite?

Erinevates kohtades Haapsalu ümbruses.
Peamiselt lennuvälja linnakus, mis jääb Rohuküla poole, kuid vahest ka vanas kalatehases (Hakos) ning nüüd oleme mänginud ka Uuemõisas kahe maja vahel ja homme läheme uude paika (kuusikusse).
Admin
Admin
Kapten

Postituste arv : 629
Punkte : 6394
Liitumis kuupäev : 17/06/2009
Vanus : 30
Asukoht : Haapsalu

Tagasi üles Go down

Huvitatud klubiga liitumisest! Empty Re: Huvitatud klubiga liitumisest!

Postitamine  Markus Püh Märts 28, 2010 4:53 am

tere ka minu poolt. muidugi võib meiega liituda. me oleme lihtsad asjaarmastajad, sellesuhtes on sul siis lihtsam õppida. tallinna ümbruses on see asi et seal tegutsevad klubid on kõik võrdlemisi profesionaalsed ja algajal on üksi raske hakkama saada. mängimas käime kuskil kaks-kolm korda kuus erinevatel läänemaa kohtades, vahest satume ka kaugemale. meiega käib üks tallinna kutt veel mängimas (kasutaja militarydude94) et temaga võid ka ühendust võtta ka koos liikuda haapsalu vahet. kui sa alustad täiesti nullist siis sa võid kuskil 5000kr julgelt arvestada. aga kui küsimusi siis küsi! Naeratus
Markus
Markus
Staabiveebel

Postituste arv : 309
Punkte : 5692
Liitumis kuupäev : 13/10/2009
Vanus : 30
Asukoht : Uuemõisa

Tagasi üles Go down

Huvitatud klubiga liitumisest! Empty Huvitatud klubiga liitumisest!

Postitamine  Külaline Püh Märts 28, 2010 3:32 pm

Tore teada, ehk siis kui juulikuus eestisse jõuan alguses rendin äkki hobbist ja tuln teiega mingi aeg mängima kui sobib.
Naerunägu

Rakmete kohalt ise nagu vaatasin et softproject.ee's on müügil yks päris korralik vest 690 EEK. Aga et ka minupuhl vist päris 5k't ei lähe, ma nagu AEG't eriti osta ei plaani kuigi tean et on soovitatav. Mind alati ligi tõmmand pump-püss, nii et äkki saab must CQB's asja klubis??
Lahe

Muidugi tean et ma millalgi pean selle AEG ostma, mõtlesin JG G36c peale siis kui aeg kätte jõuab.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Huvitatud klubiga liitumisest! Empty Re: Huvitatud klubiga liitumisest!

Postitamine  Markus Püh Märts 28, 2010 8:10 pm

no korraliku pumba hinnad on ka AEG kandis 2000-4000kr. niiet eriti odavamalt sa selles suhtes ei päese
Markus
Markus
Staabiveebel

Postituste arv : 309
Punkte : 5692
Liitumis kuupäev : 13/10/2009
Vanus : 30
Asukoht : Uuemõisa

Tagasi üles Go down

Huvitatud klubiga liitumisest! Empty Huvitatud klubiga liitumisest!

Postitamine  Külaline Püh Märts 28, 2010 8:22 pm

Maruit nagu alustuseks ei taha, pidasin silmas Double eaglei pumpasi, vaatasin nettist ringi ja selgub, et päris korralikud asjad on. Lahe
Nende hindadeks siis 850 EEK hobbyist.

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Huvitatud klubiga liitumisest! Empty Re: Huvitatud klubiga liitumisest!

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 :: Klubi :: Klubi

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele