Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kriitika/soovitused hpsjalgpallur'le

3 posters

Go down

Kriitika/soovitused hpsjalgpallur'le Empty Kriitika/soovitused hpsjalgpallur'le

Postitamine  Admin Püh Jan 10, 2010 7:59 pm

Nii mu youtube.com kasutaja on hpsjalgpallur nagu te vist juba teate ning soovitage midagi või kritiseerige mis võiks parem olla mu videode töötluse juures, kokku panemise juures. Või äkki jätan üldse mõned 'igavad' (non-action) klipid ära, siis küll video pikkus langeb märgatavalt, aga äkki on põnevam vaadata. Igatahes rääkige julgelt, ma ei solvu. Peaasi, et videod paremad tuleksid.

Tänud.
Bert.
Admin
Admin
Kapten

Postituste arv : 629
Punkte : 6387
Liitumis kuupäev : 17/06/2009
Vanus : 30
Asukoht : Haapsalu

Tagasi üles Go down

Kriitika/soovitused hpsjalgpallur'le Empty Re: Kriitika/soovitused hpsjalgpallur'le

Postitamine  hallfighter Püh Jan 10, 2010 8:17 pm

Ainult campamist ei tasu vist jh videotesse panna ja kui väga palju actionit ei ole siis võibki video lühem olla minumeelest. Ja tegelt võiks alustada uut aastat ka eraldi Hak-i kontoga youtubes. Kuhu läheksid kõik alates uuest aastast toimunud mängud. Ja võiks natuke rohkem muusikat ka taga olla videodel mu arvates aga see on ainult soovituslik.
hallfighter
hallfighter
Vanemveebel

Postituste arv : 294
Punkte : 5783
Liitumis kuupäev : 17/06/2009
Vanus : 29
Asukoht : Haapsalu

Tagasi üles Go down

Kriitika/soovitused hpsjalgpallur'le Empty Re: Kriitika/soovitused hpsjalgpallur'le

Postitamine  Külaline Püh Jan 10, 2010 8:56 pm

minu arvamus on selline et just mingit muusikat ei oleks et oleks kõik tekst ja muu kuulda ,kudias relvad täristavad ja pommid pauguvad!

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kriitika/soovitused hpsjalgpallur'le Empty Re: Kriitika/soovitused hpsjalgpallur'le

Postitamine  militarydude94 Püh Jan 10, 2010 9:01 pm

minumeelest võiks olla vaikne muusika taga või vähemalt nii, et kuuleks rääkimist ja tõristamist ja see Hak oma channel oleks ka hea mõte
militarydude94
militarydude94
Nooremveebel

Postituste arv : 168
Punkte : 5494
Liitumis kuupäev : 22/10/2009
Vanus : 29
Asukoht : Tallinn

https://www.youtube.com/user/softbreeze941

Tagasi üles Go down

Kriitika/soovitused hpsjalgpallur'le Empty Re: Kriitika/soovitused hpsjalgpallur'le

Postitamine  Admin Püh Jan 10, 2010 9:04 pm

Klubil on siis nüüd oma channel youtubes.
https://www.youtube.com/user/HaapsaluAirsoftKlubi

Varsti hakkan videosid üles lükkama, tee võite juba reklaami teha kuskil mujal foorumites ning Subscribe ka!
Admin
Admin
Kapten

Postituste arv : 629
Punkte : 6387
Liitumis kuupäev : 17/06/2009
Vanus : 30
Asukoht : Haapsalu

Tagasi üles Go down

Kriitika/soovitused hpsjalgpallur'le Empty Re: Kriitika/soovitused hpsjalgpallur'le

Postitamine  hallfighter Püh Jan 10, 2010 9:05 pm

Markus midagi sinna kanti ma mõtlesingi et taustaks on muusika või vastupidi aga täristamist ja kõike sellist on ka kuulda.
hallfighter
hallfighter
Vanemveebel

Postituste arv : 294
Punkte : 5783
Liitumis kuupäev : 17/06/2009
Vanus : 29
Asukoht : Haapsalu

Tagasi üles Go down

Kriitika/soovitused hpsjalgpallur'le Empty Re: Kriitika/soovitused hpsjalgpallur'le

Postitamine  hallfighter Teis Jan 26, 2010 8:55 pm

Tegelikult siiski mingis osa võiks ka campimist olla aga mitte väga palju.
hallfighter
hallfighter
Vanemveebel

Postituste arv : 294
Punkte : 5783
Liitumis kuupäev : 17/06/2009
Vanus : 29
Asukoht : Haapsalu

Tagasi üles Go down

Kriitika/soovitused hpsjalgpallur'le Empty Re: Kriitika/soovitused hpsjalgpallur'le

Postitamine  Külaline Teis Jan 26, 2010 10:28 pm

kas sa mihkel mõtled nii et kui mees on metsas ja roomab ja mingeid selliseid asju võiks ka olla,aga sellist kui mees passib kuskil aknal vahib yhte punki seda ei ole kindlasti vaja

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

Kriitika/soovitused hpsjalgpallur'le Empty Re: Kriitika/soovitused hpsjalgpallur'le

Postitamine  hallfighter Teis Jan 26, 2010 11:27 pm

roomamisis ja selliseid asju jh
hallfighter
hallfighter
Vanemveebel

Postituste arv : 294
Punkte : 5783
Liitumis kuupäev : 17/06/2009
Vanus : 29
Asukoht : Haapsalu

Tagasi üles Go down

Kriitika/soovitused hpsjalgpallur'le Empty Re: Kriitika/soovitused hpsjalgpallur'le

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele