Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ÕPETUS: Kuidas lisada foorumis pilte?

3 posters

 :: Muu :: Muu

Go down

ÕPETUS: Kuidas lisada foorumis pilte? Empty ÕPETUS: Kuidas lisada foorumis pilte?

Postitamine  Admin Esm Jan 04, 2010 9:13 pm

Nii kuna Jorh küsis minult, et kuidas ta saaks foorumisse pilte lisada (oma postitusse) siis otsustasin teha õpetuse, et vältida edasiseid küsimusi selle teema kohta.

Kõigepealt pead siis hakkama tegema oma postitust. Kui oled postitust tegema hakanud ning tahad lisada oma pilti, pead vajutama ülevalt reast "Host an image" peale, et faili arvutist Internetti saada.
ÕPETUS: Kuidas lisada foorumis pilte? Host_a10

Siis vajutad selle peale.
ÕPETUS: Kuidas lisada foorumis pilte? Host_a11

Vajutad nupule "Lehitse".
ÕPETUS: Kuidas lisada foorumis pilte? Lehits10

Otsid üles sobiva pildi ning vajutad nupule "Open" või siis "Ava". Oleneb sellest mis keelne operatsioonisüsteem sul parasjagu on.
ÕPETUS: Kuidas lisada foorumis pilte? Valid_10

Seejärel on sul võimalik valida pildi suurus. See pole küll väga oluline, kuid vahest on mõtekas pilt väiksemana hoida, et teistel parem lugeda ja vaadata oleks.
ÕPETUS: Kuidas lisada foorumis pilte? Valid_11

Kui sobiv suurus valitud siis vajuta nupule "Host it".
ÕPETUS: Kuidas lisada foorumis pilte? Host_i10

Pisut võtab aega olenevalt pildi suurusest selle üleslaadimiseks. Seejärel tuleb sulle ette 3 linki, sa vali sealt kõige alumine kus ütleb "Image url". Kopeeri see.
ÕPETUS: Kuidas lisada foorumis pilte? Kopeer10

Seejärel ava ülevalt reast uus aken mis ütleb "Image" kui jätad hiire selle peale seisma. Aseta sinna siis äsja kopeeritud pilt.
ÕPETUS: Kuidas lisada foorumis pilte? Aseta10

Vajuta nupule "Ok" ning pilt peakski koodina sulle postituse sisse tulema.

Kui sa aga soovid pilti Internetist siia saada siis lihtsalt kopeeri pildi link ning aseta see "Image" alla ning jah. Kui tekib küsimusi siis vastan.


Viimati muutis seda Admin (Esm Jan 04, 2010 9:17 pm). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : Tahtsin vahepeal vaadata, et kui kaugel on ja kas tuleb korralikult.)
Admin
Admin
Kapten

Postituste arv : 629
Punkte : 6372
Liitumis kuupäev : 17/06/2009
Vanus : 30
Asukoht : Haapsalu

Tagasi üles Go down

ÕPETUS: Kuidas lisada foorumis pilte? Empty Re: ÕPETUS: Kuidas lisada foorumis pilte?

Postitamine  The One Esm Jan 04, 2010 9:36 pm

Bert mul on mingi poole keerulisem ver. mul ta paneb netti selle veel ja siis sealt pean selle copyma ja siis saan selle siia panna
ÕPETUS: Kuidas lisada foorumis pilte? 46660165
The One
The One
Vanemveebel

Postituste arv : 258
Punkte : 5730
Liitumis kuupäev : 17/06/2009
Vanus : 29
Asukoht : Haapsalu

Tagasi üles Go down

ÕPETUS: Kuidas lisada foorumis pilte? Empty Re: ÕPETUS: Kuidas lisada foorumis pilte?

Postitamine  hallfighter Esm Jan 04, 2010 9:52 pm

Mul sama versioon mis gregil aga see pole eriti keeruline. Laed pildi netti ülesse siis võtad otsese lingi pildile ja vajutad "image" nupule ja sinna kopeerid siis selle otsese lingi ja vajutad "ok". Esimese korraga ei peagi välja tulema. Pusid natuke ja küll lõpuks ilusti pildi siia foorumisse saad ka.


Viimati muutis seda hallfighter (Esm Jan 04, 2010 10:06 pm). Kokku muudetud 1 kord
hallfighter
hallfighter
Vanemveebel

Postituste arv : 294
Punkte : 5768
Liitumis kuupäev : 17/06/2009
Vanus : 29
Asukoht : Haapsalu

Tagasi üles Go down

ÕPETUS: Kuidas lisada foorumis pilte? Empty Re: ÕPETUS: Kuidas lisada foorumis pilte?

Postitamine  Admin Esm Jan 04, 2010 10:05 pm

Sama ju, mul ka ju õpetuses alguses uploadib selle Internetti ja siis kopeerid selle saadud lingi.
Admin
Admin
Kapten

Postituste arv : 629
Punkte : 6372
Liitumis kuupäev : 17/06/2009
Vanus : 30
Asukoht : Haapsalu

Tagasi üles Go down

ÕPETUS: Kuidas lisada foorumis pilte? Empty Re: ÕPETUS: Kuidas lisada foorumis pilte?

Postitamine  hallfighter Esm Jan 04, 2010 10:08 pm

Admin kirjutas:Sama ju, mul ka ju õpetuses alguses uploadib selle Internetti ja siis kopeerid selle saadud lingi.


Põhimõte on sama aga mul on mingi muu koht kuhu ta selle pildi uploadib ja ei saa valida ka mis suuruses pilti soovid.
hallfighter
hallfighter
Vanemveebel

Postituste arv : 294
Punkte : 5768
Liitumis kuupäev : 17/06/2009
Vanus : 29
Asukoht : Haapsalu

Tagasi üles Go down

ÕPETUS: Kuidas lisada foorumis pilte? Empty Re: ÕPETUS: Kuidas lisada foorumis pilte?

Postitamine  Külaline Esm Jan 04, 2010 10:45 pm

ma tean kuidas panna aga see oli siis kui foorumil olid jamad ja ma ei saand pilte lisada sest pani näkku nyyd proovisin ja läks ilusti,teistel olevad jamad ma ei tea minul sai kõik ilusti tehtud!

Külaline
Külaline


Tagasi üles Go down

ÕPETUS: Kuidas lisada foorumis pilte? Empty Re: ÕPETUS: Kuidas lisada foorumis pilte?

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 :: Muu :: Muu

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele