30JUL2011 Black Hawk Down 3

 :: Klubi :: Sündmused

Go down

30JUL2011 Black Hawk Down 3

Postitamine  stolnik on Kolm Juul 06, 2011 3:36 pm

Eelinfo airsoft milsim ürituse kohta. Black Hawk Down 3 toimub 30. juulil algusega päeval ja lõpuga öösel. Asukoht täpsustamisel. Lisainfo jooksvalt teemasse.


Registreerimisele on avatud osapooled: Rätipead Farrah Aidid alluvuses ja Armee Bravo kompanii.

Nagu eelnevatel kordadel tavaks saanud, siis armee osapool soovitatavalt ühtses rohelistes toonides vormis. Woodland, EKV laik, Digilaik jne. Kindlasti peab olema frents ja püksid ühes laigus. Kiiver, vest jne teretulnud. Rätipeade osapoolel ERINEV frents ja püksid. Heledad toonid soovitatavad. Shemagh sall ja min. kahe nädalane habe rangelt soovituslik.

Reeglitest ja piirangutest hiljem rohkem. Alates 16. eluaastast piiramatu regamine. Alla selle eraldi läbirääkimistel. Kõikidel alla 18.a. vanema kirjalik luba kaasa.

NB! Ürituse lõpp on planeeritud öösel ning ilma magamispausita. Alati on võimalik alale jääda ja ennast välja puhata enne autorooli istumist.

Registreerimine esialgu piiranguteta, kui üks osapool kasvab peajagu teisest üle, hakkan reguleerima.
Registreerimine: bjorn.haruoja@gmail.com Pealkirjaks BHD3 registreerimine. Sisuks võitleja(te) nimed ja kui alla 18a, siis vanus ka. Soovitud osapool ning kui ei saa üritusel algusest lõpuni olla, siis planeeritav osalemise aeg.

Stay tuned for more info. Küsimused teemasse.
Bravo Hotel

HOBBYSTYLE FOORUMI KUULUTUS
avatar
stolnik
Seersant

Postituste arv : 77
Punkte : 2877
Liitumis kuupäev : 08/06/2011
Vanus : 31
Asukoht : haapsalu

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 :: Klubi :: Sündmused

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele